Өзбек тілі мен әдебиеті пәнінен қалалық семинар

sait42015 жылдың 11 ақпан күні Шымкент қаласы Хамза атындағы №108 жалпы орта мектебінде өзбек тілі мен әдебиеті пәнінен «Оқушылардың белсенділігін арттыруда топтық жұмыстың тиімділігі» тақырыбында қалалық семинар өтті. Семинарға қала мектептерінен 60 мұғалім және «Өрлеу» біліктілікті арттыру институтының аға оқытушысы Б.Турдикулов қатысты. Мұғалімдер өз сабақтарында Кембриж бағдарламасының 7 модулін қамтий отырып, топтық жұмыс арқылы оқушылардың белсенділігін арттыру әдіс-тәсілдерін көрсетті. Өткізілген сабақтар мазмұндылығы, мұғалімнің шеберлігімен семинар қатысушыларының көңілінен орын алды. Оқушылар сабақ барысында белсене қатыса отырып, өз ой-пікірлерін еркін жеткізіп бере алу, өз-өзін, өзара бір-бірін критерий бойынша дұрыс бағалай алу дағдыларын қалыптасқандығын көрсетті. Семинар бекітілген бағдарламаға сәйкес ұйымдасқан түрде жоғары дәрежеде өтті.

sait1

sait2